Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon

Od 18.05. przedszkole ponownie otwarte!

Kategoria: Aktualności Opublikowano: czwartek, 14 maj 2020 Marta Knaź-Nowak

przedszkoleotwarteSzanowni Państwo,

    W związku z informacją Premiera, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej dotyczącą możliwości otwarcia przedszkoli i żłobków informujemy, że nasza placówka zostanie uruchomiona 18.05.2020r. Przedszkole będzie otwarte w godz. od 6.00 – 16.00.

 

 

    W związku z wytycznymi GIS liczba miejsc dla dzieci będzie bardzo ograniczona, w sali przedszkolnej może być 1 dziecko na 4 m2, co obliguje nas do zmniejszenia liczebności grup do 11 dzieci na salę.
Pierwszeństwo w przyjęciu na zajęcia opiekuńcze będą miały dzieci obojga pracujących rodziców (czyli rodziców, którzy obecnie nie są na urlopach macierzyńskich, wychowawczych, pracują zdalnie w domu itp.), pierwszeństwo mają również dzieci osób pracujących w ochronie zdrowia, policji czy straży pożarnej.
    Prosimy o deklaracje rodziców o gotowości udziału dzieci w zajęciach opiekuńczych w placówce na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub sms nr tel. 572529201 do godziny 15.00 na jeden dzień poprzedzający deklarowaną obecność- zgłoszenia dzieci na dzień 18.05 prosimy dokonać do piątku 15.05.2020r. do godziny 15.00. Jest to ściśle związane z organizacją bezpiecznego przebywania dzieci w przedszkolu, dlatego dzieci niezgłoszone nie zostaną przyjęte do Przedszkola. W przypadku systematycznego uczęszczania dziecka do placówki, deklaracja jest jednorazowa, o ewentualnej nieobecności w następnych dniach należy poinformować telefonicznie lub przekazać informację podczas odbioru dziecka.
    Na terenie placówki dzieci i nauczyciele nie muszą nosić maseczek.
Rodzic lub opiekun przyprowadzający dziecko musi mieć maseczkę i rękawiczki jednorazowe - obowiązkowo dezynfekuje ręce. Rodzice nie wchodzą na teren placówki przekazują dziecko pracownikowi przedszkola.
    Dziecko przed wejściem do placówki ma badaną temperaturę. Nie przyjmiemy dziecka, które ma jakiekolwiek objawy chorobowe (np. katar, kaszel, stan podgorączkowy >37). W przypadku pojawienia się powyższych objawów w placówce dziecko będzie izolowane w wyznaczonym do tego pomieszczeniu, a rodzic ma obowiązek niezwłocznie odebrać dziecko z placówki.
Nauka zdalna kontynuowana będzie w dotychczasowej formie. Propozycje zajęć będą nadal przesyłane mailowo. Rodzice dzieci, które będą w tym czasie uczęszczały do przedszkola płacą pełne czesne zgodnie z zawartą umową.
Rodzice mają obowiązek podpisania oświadczeń o świadomości zagrożenia związanego z przyprowadzeniem dziecka do przedszkola w obecnym czasie.
Placówka będzie dezynfekowana kilka razy dziennie specjalistycznymi i bezpiecznymi dla dzieci płynami.
Wprowadzamy zakaz przynoszenia zabawek, kocyków, pieluszek tetrowych, książek itp.
W sytuacji, gdy w domu jest osoba w kwarantannie, izolacji, wróciła z zagranicy lub ma objawy chorobowe przyprowadzenie dziecka jest niemożliwe.
Wprowadzane środki bezpieczeństwa są niezbędne i zgodne z obowiązującymi aktami prawnymi.

Zachęcamy do przeczytania dzieciom BAJKI TERAPEUTYCZNEJ

Odsłony: 694