Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon

Zakończenie roku przedszkolnego i pożegnanie absolwentów

Kategoria: Aktualności Opublikowano: czwartek, 27 czerwiec 2019 Marta Knaź-Nowak

   Cztery lata wspólnych zabaw, nauki i  wycieczek szybko minęły, aż nadszedł czas wakacji i pożegnania. 18 czerwca kolejna grupa naszych przedszkolaków wyruszyła w dalszą drogę edukacji.

Absolwentów z Grupy Niebieskiej pożegnali koleżanki i koledzy z młodszych roczników, którzy zaśpiewali przygotowane na tę okazję piosenki.

Starszaki, które dostojnie prezentowały się na scenie w biretach, również zaprezentowały swe umiejętności artystyczne śpiewając piosenki nie tylko w języku polskim, ale i angielskim.

Absolwenci przyjęli życzenia od swoich Pań, oraz pożegnali się z ukochanymi nauczycielkami.

W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice dzieci z Grupy Niebieskiej, którzy nie kryjąc wzruszenia wyrazili wobec wszystkich pracowników przedszkola swą wdzięczność za trud, opiekę i współpracę w wychowywaniu ich pociech.

Absolwenci otrzymali z rąk dyrektora przedszkola Ks. Krzysztofa Stawskiego dyplomy ukończenia przedszkola oraz upominki.

Był też czas na słodki poczęstunek i wspólne pamiątkowe zdjęcia.

 Dzieci z Grupy Niebieskiej opuszczają przedszkole, by po wakacjach rozpocząć naukę w pierwszej klasie.  Życzymy naszym drogim absolwentom powodzenia w nauce i nowych przyjaźni w szkole. Niech w dalszej edukacji nadal towarzyszy Wam zabawa, uśmiech i radość z osiągania nawet najmniejszych sukcesów.

Wszystkim Rodzicom dziękujemy z kolejny rok owocnej współpracy i wspólnie spędzone chwile. Życzymy wszystkim bezpiecznych i radosnych wakacji!

Fotorelacja

 

 

Odsłony: 2035