Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon

Bieg charytatywny dla Antosia

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: czwartek, 11 październik 2018
Marta Knaź-Nowak

   W sobotę 6 października nasze przedszkole zorganizowało nad Jeziorem Winiary bieg charytatywny dla Antosia – naszego podopiecznego, który od urodzenia zmaga się z niepełnosprawnością. Poprzez organizację biegu chcieliśmy zebrać fundusze na dalszą rehabilitację i leczenie chłopca – przeszczep komórek macierzystych.

Czytaj więcej: Bieg charytatywny dla Antosia

Bieg charytatywny "DLA ANTOSIA"

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: piątek, 28 wrzesień 2018
Marta Knaź-Nowak

   Zapraszamy wszystkich do udziału w biegu charytatywnym na rzecz podopiecznego naszego przedszkola Antosia Cichego. Bieg odbędzie się dnia 6.10.2018. o godz. 15:00 (zapisy od godz. 13:00) nad Jeziorem Winiary w Gnieźnie.

Czytaj więcej: Bieg charytatywny "DLA ANTOSIA"

Orzełki na tropie indiańskich dźwięków

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: czwartek, 27 wrzesień 2018
Marta Knaź-Nowak

   Podczas ostatniego spotkania z Klubem Małego Muzyka rdzenni mieszkańcy Ameryki zaprezentowali dzieciom tradycyjne indiańskie instrumenty: flecik, deszczowy kij praz obite w skóry bizonów bębny.

FOTORELACJA

Informacja dla rodziców

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: piątek, 21 wrzesień 2018
Marta Knaź-Nowak

Drodzy Rodzice informujemy, że opłaty za przedszkole (pakiet edukacyjny, wyprawka, ubezpieczenie) można uiszczać w Ośrodku Miłosiernego Samarytanina Caritas (rehabilitacja) od poniedziałku 22.09. w następujących godzinach:
Poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 7:30-14:00
Środa: 11:00 - 17:00.
Jednocześnie informujemy, że została podjęta decyzja o wyborze jednego wariantu ubezpieczenia NNW dla wszystkich dzieci w kwocie 30 zł.

Podkategorie