Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon

Podsumowanie Kiermaszu świątecznego

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: piątek, 04 styczeń 2019
Marta Knaź-Nowak

      W okresie przedświątecznym odbył się w naszym przedszkolu Kiermasz Bożonarodzeniowy, podczas którego można było nabyć niepowtarzalne ozdoby świąteczne będące dziełem rąk dzieci, rodziców i nauczycieli. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym z Państwa, którzy przyczynili się do jego organizacji i przebiegu.
Podziękowania składamy zarówno ofiarodawcom, jak i kupującym.
      Udało nam się zebrać kwotę 445 zł. Wkrótce poinformujemy, na jaki cel zostaną przeznaczone zebrane środki.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: poniedziałek, 10 grudzień 2018
Marta Knaź-Nowak

   Mikołajki to święto obchodzone ku czci Świętego Mikołaja biskupa Miry, dlatego Orzełki rozpoczęły ten dzień od uczestnictwa we Mszy Świętej. W przedszkolu pojawił się też długo wyczekiwany przez dzieci gość – Święty Mikołaj, którego przedszkolaki powitały radosnymi piosenkami.

Czytaj więcej: Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Świętujemy 100-lecie Niepodległości Polski

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: niedziela, 11 listopad 2018
Marta Knaź-Nowak

   W piątek, 9 listopada Orzełki razem z dyrekcją i kadrą przedszkola wzięły udział  w uroczystej akademii z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. 

Czytaj więcej: Świętujemy 100-lecie Niepodległości Polski

Rekord dla Niepodległej

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: czwartek, 08 listopad 2018
Marta Knaź-Nowak

   Odpowiadając na apel Minister Edukacji Narodowej oraz Rady Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej pragniemy włączyć się w akcję „Rekord dla Niepodległej”.
  W związku z tym, w piątek, 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11, w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości dzieci razem z pracownikami przedszkola wspólnie zaśpiewają 4-zwrotkowy hymn narodowy przed siedzibą Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej.

  Do wspólnego śpiewu „Orzełki” zapraszają również wszystkich chętnych mieszkańców Gniezna. Zbiórka godz. 10.50 przed budynkiem Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, os. Orła Białego 20, Gniezno.

 

Podkategorie