Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon

Pieczenie bułeczek

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: wtorek, 14 październik 2014
Marta Knaź-Nowak

CAM01065a W środę 24 września br. dzieci z grupy NIEBIESKIEJ zaprosiły koleżanki i kolegów z grupy BIAŁEJ na wspólne pieczenie bułeczek. Naszym małym piekarzom spodobały się zabawy z ciastem oraz formowanie pięknych, okrąglutkich kuleczek. Wszystkie dzieci nie mogły doczekać się efektów swojej pracy, czyli pachnących, wypieczonych na złocisty kolor bułeczek. Przy wypieku pomagała nam Pani Maria Wojewoda, za co serdecznie DZIĘKUJEMY!                       

 Galeria zdjęć

 
                   

Barwy jesieni

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: piątek, 10 październik 2014
Marta Knaź-Nowak

            W związku z zbliżającą się jesienią, dzieci z grupy NIEBIESKIEJ oraz BIAŁEJ wykonały pracę plastyczną pt. ,,Barwy jesieni’’ przy użyciu farb plakatowych, gąbek, pędzli oraz wacików.

Czytaj więcej: Barwy jesieni

Nauka przez zabawę

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: czwartek, 09 październik 2014
Marta Knaź-Nowak

ZABAWY Z MATEMATYKĄ:

„Orzełki” z grupy Czerwonej potrafią kreatywnie wykorzystać Skarby Jesieni. Zgodnie z naszą dewizą „nauka przez zabawę” bawimy się w liczenie na materiale przyrodniczym- tym razem były to kasztany.

     

Czytaj więcej: Nauka przez zabawę

Orzełki tworzą własne instrumenty

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: środa, 08 październik 2014
Marta Knaź-Nowak

DSC 0359B            W naszym przedszkolu nigdy się nie nudzimy. Gdy mamy ochotę na kreatywną zabawę możemy stworzyć własne instrumenty- marakasy. Przy tej okazji nasze starszaki nie tylko świetnie się bawiły, ale także dowiedziały się, ze plastikowe butelki można jeszcze wspaniale wykorzystać do zabaw muzycznych.

 

 

 

Czytaj więcej: Orzełki tworzą własne instrumenty

Podkategorie