Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon

Zakończenie roku przedszkolnego

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: piątek, 29 czerwiec 2018
Marta Knaź-Nowak

Zakonczenieroku     "Żegnaj przedszkole, na szkołę nadszedł czas. Niech wspomnienia pozostaną, a do przodu biegnie czas".
15 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego, podczas którego dzieci z młodszych grup pożegnały starszych kolegów i koleżanki.

Czytaj więcej: Zakończenie roku przedszkolnego

Piknik rodzinny 2018

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: piątek, 29 czerwiec 2018
Marta Knaź-Nowak

piknik    W sobotę 23 czerwca nasi przedszkolacy w towarzystwie rodziców i pracowników przedszkola bawili się na pikniku rodzinnym. Impreza odbyła się w Ośrodku Jeździeckim Jantar na terenie Starej Prochowni. Pobyt w stadninie obfitował w liczne atrakcje.

Czytaj więcej: Piknik rodzinny 2018

Nowe atrakcje na placu zabaw

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: wtorek, 12 czerwiec 2018
Marta Knaź-Nowak

plac zabaw  Chcąc uczynić nasz plac zabaw jeszcze bardziej atrakcyjnym wzbogaciliśmy go o nowy sprzęt. W dniu otwarcia nowego placu zabaw został on udekorowany kolorowymi balonikami. Był to również dzień sportu, podczas którego dzieci wzięły udział w przygotowanych przez ciocię Kasię konkurencjach sportowych.

 

Czytaj więcej: Nowe atrakcje na placu zabaw

Konkurs "Jaki znak Twój? - Orzeł Biały" 2018

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: czwartek, 24 maj 2018
Marta Knaź-Nowak

   „Jaki znak Twój? – Orzeł Biały” – pod takim hasłem 23 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbył się konkurs patriotyczny zorganizowany przez Niepubliczne Przedszkole „Orzełki” Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gniezna.

Czytaj więcej: Konkurs "Jaki znak Twój? - Orzeł Biały" 2018

Podkategorie