Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon

Świętujemy 100-lecie Niepodległości Polski

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: niedziela, 11 listopad 2018
Marta Knaź-Nowak

   W piątek, 9 listopada Orzełki razem z dyrekcją i kadrą przedszkola wzięły udział  w uroczystej akademii z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. 

Czytaj więcej: Świętujemy 100-lecie Niepodległości Polski

Rekord dla Niepodległej

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: czwartek, 08 listopad 2018
Marta Knaź-Nowak

   Odpowiadając na apel Minister Edukacji Narodowej oraz Rady Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej pragniemy włączyć się w akcję „Rekord dla Niepodległej”.
  W związku z tym, w piątek, 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11, w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości dzieci razem z pracownikami przedszkola wspólnie zaśpiewają 4-zwrotkowy hymn narodowy przed siedzibą Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej.

  Do wspólnego śpiewu „Orzełki” zapraszają również wszystkich chętnych mieszkańców Gniezna. Zbiórka godz. 10.50 przed budynkiem Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, os. Orła Białego 20, Gniezno.

 

Pasowanie na przedszkolaka 2018

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: czwartek, 18 październik 2018
Marta Knaź-Nowak

    Pierwszą ważną przedszkolną uroczystość obchodziły dziś maluchy z Grupy Białej. Poprzez uroczyste pasowanie zostały przyjęte do grona przedszkolaków Przedszkola „Orzełki”.
  Uroczystość odbyła się w obecności dyrekcji, grona pedagogicznego, a także rodziców pasowanych dzieci.

Czytaj więcej: Pasowanie na przedszkolaka 2018

Dzień Edukacji Narodowej

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: piątek, 12 październik 2018
Marta Knaź-Nowak

   Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja żeby wyrazić wdzięczność i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów i wszystkich osób zaangażowanych w pracę przedszkola. Nasi przedszkolacy już dzisiaj wyśpiewali głośne „sto lat” swoim nauczycielkom.

Czytaj więcej: Dzień Edukacji Narodowej

Podkategorie