Responsive Joomla Templates by BlueHost Coupon

Bezpieczeństwo na drodze - spotkanie z przedstawicielami Bridgestone i Policji

Kategoria: Aktualności Opublikowano: czwartek, 30 marzec 2017 Marta Knaź-Nowak
DSC02111 Copy      W pierwszy dzień wiosny nasze przedszkole odwiedzili pracownicy firmy Bridgestone oraz zastępca Naczelnika Wydziału Ruch Drogowego asp. szt. Rafał Chełmikowski. Przybyli goście zapoznawali dzieci z zasadami bezpiecznej jazdy samochodem oraz poruszania się na drodze. 

   Przedstawiciele Bridgestone uświadomili dzieciom, jak ważna jest jazda w odpowiednio dopasowanym do wzrostu foteliku samochodowym. Pogadankę uatrakcyjnił pokaz różnych fotelików, bezpiecznych opon oraz film edukacyjny.
   Przybyły na spotkanie Policjant utrwalił w pamięci przedszkolaków numery alarmowe oraz przypomniał zasady bezpiecznego poruszania się na ulicy.
  Na koniec spotkania przybyli goście obdarowali naszych przedszkolaków upominkami odblaskowymi, które zwiększą ich bezpieczeństwo w czasie poruszania się na drodze.
   Dziękujemy serdecznie przybyłym gościom za spotkanie i edukację naszych przedszkolaków.   

Fotorelacja

Odsłony: 1174